Teatr ognia

Występ tancerzy ognia na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego. Zobaczą Państwo w użyciu najróżniejsze narzędzia używane do ujarzmiania ognia: poi wszelkiego rodzaju, liny, skrzydła, kije, maczugi, wachlarze, a także elementy płonącej scenografii. Do tego pokaz plucia ogniem, który zapiera dech w piersiach nawet ludziom, którym ta sztuka nie jest obca. Oczywiście wszystko zilustrowane doskonale dobraną oraz zmiksowaną muzyką i spięte w całość czytelnym scenariuszem. Tancerze noszą stroje odpowiednie do charakteru pokazu.

Aby dać Państwu możliwość wyboru rodzaju pokazu jak najbardziej odpowiadającego Waszym gustom, przygotowaliśmy kilka scenariuszy.

 • Szkockie harce – pokaz w klimacie szkocko – irlandzkim. Tancerze występują w szkockich spódniczkach (kiltach), tło muzyczne stanowi muzyka folkowa.
 • Kozackie harce  Tancerze podczas pokazu zabiorą Was w podróż po ukraińskich stepach – ojczyźnie walecznych Kozaków. Ryzykowane igraszki z ogniem zostały zilustrowane kozacką muzyką, a tancerze zgodnie z obyczajem prezentują swe możliwości odziani w kozackie stroje. Jako iż lud to był waleczny i z własnym życiem się nie liczył, tedy też ogniowe wyczyny powinny zmrozić Wam krew w żyłach. Wsłuchajcie się zatem w rytm muzyki i pozwólcie nam pokazać, kozacka dusza może drzemać i w Was.
  Pokaz utrzymany w kozackim klimacie (przebrania tancerzy) z oprawą kozackiej muzyki. Podczas pokazu mogą państwo zobaczyć solowe, dwójkowe i grupowe popisy tancerzy z najróżniejszymi narzędziami do ujarzmiania ognia: poi różnego rodzaju, liny, kije etc. Całość zakończona zapierającym dech w piersiach pokazem plucia ogniem.
 • Król Słońce (bal maskowy)
  Pokaz przenosi nas na dwór Ludwika XV, do siedemnastowiecznej Francji. Wszyscy tancerze noszą odpowiednio dobrane stroje, całość ilustrowana jest muzyką barokową z mieszanką elementów muzyki współczesnej (muzyka takich klasyków jak Vivaldi połączona z rockowymi brzmieniami).
 • Al Capone – Prohibicja.  Pokaz osnuty jest na bazie historyjki rozgrywającej się w nielegalnej jaskini hazardu. Tancerze ubrani są w stroje odpowiadające czasom prohibicji – garnitury, kapelusze, cygara. Dopracowana sceneria, odpowiednio dobrana muzyka (swing, jazz, gorące rytmy tanecznych imprez), elementy pirotechniki stałej. Pojedynki na płonącą broń, plucie ogniem.
 • Płonące stosy Inkwizycji. Widzowie mają okazję uczestniczyć w sądzie inkwizycyjnym. Podczas procesu młodej czarownicy dochodzi do walki dobra ze złem, starcia sił piekielnych i niebiańskich. Wszyscy tancerze są odpowiednio ucharakteryzowani oraz noszą kostiumy odpowiadające ich roli w przedstawieniu. Całość spięta zwięzłym i czytelnym scenariuszem, doskonale dobraną i zmiksowaną muzyką oraz podkładem narracyjnym.
 • Historia … ogniem pisana. Pokaz ogniowy ze scenariuszem wg Państwa życzenia, opierający się na historii danego miejsca, obiektu lub miasta. Opieramy się na faktach historycznych i legendach tworząc widowisko ogniowe na najwyższym poziomie.
 • Pokaz na zamówienie. Jeśli są Państwo fanami jakiegoś rodzaju muzyki lub chcecie, aby pokaz tancerzy ognia został oparty na Waszym pomyśle – istnieje możliwość opracowania scenariusza pokazu na Wasze życzenie. Musimy zostać zawiadomieni o takiej opcji minimum na dwa tygodnie przed terminem.

 

 

więcej zdjęć